Competities

Welke quiz team staat bovenaan? Of misschien wil je een team of bedrijf aanmelden? Wacht niet langer, en meld je team aan bij een competitie. Beleef plezier met je vrienden of collega’s door landelijk of regionaal met quiz competities en toernooien mee te doen.


De spelregels, hoe werkt de puntensysteem?

Hoe meer quiz teams op een avond hoe meer punten er te winnen valt. Bijvoorbeeld: In Café A wordt er gespeeld met 5 teams en in Café B met 10 teams. De winnaar van Café A (5 teams) krijgt maximaal 5 punten en de winnaar van Café B (10 teams) maximaal 10 punten. De reden hiervoor is simpel. Hoe meer deelnemers op een locatie hoe moeilijker de win kansen zijn. De geëindigde nummer 5 van Café B (10 teams) krijgt 5 punten. Wie als laatste eindigt bij café A en B krijgt 1 punt. Daarnaast houden we bij hoeveel goud/silver/brons bekers een team verzameld heeft. Beker winnaars worden op deze manier ongeacht stand uitgenodigt voor de Quiz4fun champions league.


Cafe Dam – Heemskerk – Seizoen 2019 (4-6 spelers per team)

RankingTeamStadWed Gold Zilver Brons+/-Punten
1Café DamHeemskerk102211091
2ZoutHeemskerk103211288
3Tak en TheeCastricum8130770
4De MiddenmoootHeemskerk9100867
5De 6e KamerHeemskerk9014363
6Road RunnerHeemskerk8000454
7Trauma-TeamHeemskerk80111139
8Team MavoHeemskerk51001135
9KaandorpHeemskerk21001525
10TeringtubbiesHeemskerk20101523
11Peter R de VriesHeemskerk5000922
12Krokodildo'sHeemskerk20011021
13VrijbuitersHeemskerk4000119
14De BaggersHeemskerk4000419
15WesterborgHeemskerk2000015
16Pel de PindaHeemskerk10011313
17De GabbersHeemskerk60001212
18De AlcohollistenHeemskerk2000210
19HBC3Heemskerk200059
20SpetsnatzHeemskerk900199
21De KnuppelsHeemskerk200056
22CutiepieUitgeest110000

Café ‘t Portiertje – Uitgeest SEIZOEN 2018/2019 (4-6 spelers per team)

RankingTeamStadWed Gold Zilver Brons+/-Punten
1CutiepieUitgeest4750523
2AppelflapUitgeest3632317
3TeringtubbiesUitgeest4014311
4PeronianUitgeest310028
5Quizt niet veelUitgeest100077
6Dianne DuvelsUitgeest100066
7De OostrommetjesUitgeest201266
8Quiz AllesUitgeest101222
9KapseltjeUitgeest100011
10Kwik en KwakUitgeest100011
11Pel de PindaUitgeest100101

De Waerd Bowling – Heerhugowaard SEIZOEN 2018/2019 (4-6 spelers per team)

RankingTeamStadWed Gold Zilver Brons+/-Punten
1Puntje ErbijHeerhugowaard5311629
2De GeitenHeerhugowaard6121421
3No SurrenderHeerhugowaard5001216
4S.E.B.Heerhugowaard3011312
5The What SquadHeerhugowaard3001210
6Puntje ErafHeerhugowaard201139
7Ed n de MeisjesHeerhugowaard101038
8 Swinkels Heerhugowaard110077
9GangreenHeerhugowaard110055
10BillyHeerhugowaard100033
11RikipediaHeerhugowaard100033
12BarkiHeerhugowaard100022
13IntroduceesHeerhugowaard100011
14Brave Heart 5Heerhugowaard100011
15De VestHeerhugowaard100011
16Quizzy ElliotHeerhugowaard100011
Quizzy ElliotHeerhugowaard100011

Café Cheers – Almere SEIZOEN 2018/2019 (4-6 spelers per team)

RankingTeamStadWed Gold Zilver Brons+/-Punten
1RuggegraatAlmere7230952
2Technisch LeegAlmere6310847
3De KeezersAlmere8022642
4NetnixAlmere6011539
5The Magificent 5Almere8101234
6100%Almere6102731
7Dr. MAlmere5101128
8B.F.F.Almere7010325
9The Happy 5Almere4000617
11MokumAlmere2000411
10KippetjesAlmere200048
12DrolletjesAlmere100155
13Patrick SwaysesAlmere100055
14De Pink DroeloesAlmere100044
15De FavorietenAlmere100033
16BoomshakalakaAlmere100033
17The StonesAlmere100033
18PartycrasherAlmere100022
19WellnersAlmere100011

Café Schoten – Haarlem SEIZOEN 2018/2019 (4-6 spelers per team)

RankingTeamStadWed Gold Zilver Brons+/-Punten
1HaerlemHaarlem Noord7321350
2Café SchotenHaarlem Noord7311844
3Team SpiritHaarlem Noord7211743
4Lets do somethingHaarlem Noord6012437
54 BierHaarlem Noord7011625
6Road RunnersHaarlem Noord7001321
7Dream TeamHaarlem Noord4000215
8SkyboxHaarlem Noord5010215
9Team WitHaarlem Noord200058
10BoogaartjesHaarlem Noord200137
11Team JohanHaarlem Noord101066
13DorstHaarlem Noord100055
14Goed GegoktHaarlem Noord100044
15Golden CoupleHaarlem Noord100022
16Leidsche GlibbersHaarlem Noord100002
17Potjo PotjoHaarlem Noord100011

Cafe Dam – Heemskerk – Seizoen 2018/2019 (4-6 spelers per team)

RankingTeamStadWed Gold Zilver Brons+/-Punten
1Café DamHeemskerk65521354
2Tak en TheeCastricum63221244
3KrokodildosHeemskerk41011129
4De 6e KamerHeemskerk6541424
5"De MiddenmoootHeemskerk20001020
6ZoutHeemskerk4012719
7Road RunnerHeemskerk5111618
8VrijbuitersHeemskerk4010216
9Team MavoHeemskerk3000515
10Een Speciaal gevalHeemskerk2100412
11"FlappapappieHeemskerk10011111
12Brikkie & BrakkieHeemskerk401169
13"KratHeemskerk100099
14"WesterborgHeemskerk100099
15Trauma-TeamHeemskerk102377
16Team ArubaHeemskerk100177
17"De VriendenHeemskerk100077
18De GabbersHeemskerk100033
19"KnuppelsHeemskerk200012
20De KneuzenHeemskerk100011
21Team PinoHeemskerk000100

Mezza Luna – Castricum SEIZOEN 2017/2018 (4-6 spelers per team)

RankingTeamStadWed Gold Zilver Brons+/-Punten
1Mezza LunaCastricum11202140
2SjoefiesCastricum5021026
3De MirakelCastricum5012018
4MarlieneCastricum3010015
5DeentjesCastricum5010015
6Team DrieCastricum2110015
7HenkieCastricum2200014
8AngelsCastricum2200013
9CrisisCastricum2001011
10BlackoutCastricum3011211
11De DoebersCastricum3002010
12Trek eens aan mijn vingerCastricum201009
13Klaxon TetuCastricum110009
14CutiepieCastricum110008
15BoniCastricum311058
16De BurenCastricum100107
17De DeenCastricum300107
18De Meiden van de WitCastricum200007
19 Duono LuonoCastricum110006
20WirpCastricum101006
21BakkersCastricum100006
22FlamingosCastricum101006
23RijsdijkCastricum100105
24FemCastricum101005
25Bier HaantjesCastricum100005
26De SleurCastricum100005
27BoniboCastricum110005
28Tafel 5Castricum101004
29Cafe DamCastricum100004
30Quizt-het-nietCastricum101044
313 Bier & ColaCastricum100003
32OranjeCastricum100003
33Zoek-ut-uutCastricum100003
34Dubbel DCastricum100003
35De OlympiersCastricum100003
36VrieslutteCastricum100003
37Quizt-het-welCastricum100133
38Team-HaarlemCastricum100002
39OjaCastricum100002
40HackersCastricum100002
41BarcelonaCastricum100002
42Not-YetCastricum100002
43De Meiden van de WitCastricum100002
44De GooffiesCastricum100001
45IngwiemarCastricum100001
46PompoenCastricum100001
47Limmen on the RockCastricum100001

Café ‘t Portiertje – Uitgeest SEIZOEN 2017/2018 (4-6 spelers per team)

RankingTeamStadWed Gold Zilver Brons+/-Punten
1AppelflapUitgeest8512569
2CutiepieUitgeest8430763
3TeringtubbiesUitgeest10011249
4De OostjesUitgeest10012340
5Quiz AllesUitgeest6012039
6PeronianUitgeest9100038
7Pel de PindaUitgeest4001027
8SpongebobUitgeest3100015
9Team MolenaarUitgeest2000410
10AbdoeliesUitgeest1100010
11De SonniesUitgeest1010010
122 and a half manUitgeest1001010
13Denkt als 4 PersonenUitgeest1010010
14De MuskebiersUitgeest2000010
15Brondijkjes en CoUitgeest100109
163 B'sUitgeest100109
17Kwik en KwakUitgeest500008
18FitboysUitgeest201067
19DonUitgeest100007
20BitconnectUitgeest100007
21BoomknuffelaarsUitgeest101006
22Tot het GaatjeUitgeest200006
23Molenaar MeidenUitgeest200015
24De-IdealeUitgeest100005
25Poepen is LekkerUitgeest100005
27Jarig zijnUitgeest100005
28Team ZindelUitgeest100005
29RondUItgeest100105
30NomaderaUitgeest100005
316boysUitgeest100005
32Single LadiesUitgeest100004
33Potje EllendeUitgeest100004
340251Uitgeest100004
35PoffertjesUitgeest101004
36Nog 1tje danUitgeest100004
37BeamsUitgeest100003
38Stef EkkelUitgeest100003
39Jos mocht nietUitgeest100003
40Edje en zn bitchesUitgeest100003
41Stom & StommerUitgeest100003
42Portier MeubilairUitgeest100003
43Molenaar JochiesUitgeest100003
44BloemkolenUitgeest100002
45SlimpiesUitgeest100002
46OekieUitgeest100001
47Pannekoek PloegUitgeest100001
48SuffertjesUitgeest100001
493DUitgeest100001

Cafe Dam – Heemskerk – Seizoen 2017/2018 (4-6 spelers per team)

RankingTeamStadWed Gold Zilver Brons+/-Punten
1De 6e KamerHeemskerk12541177
2Café DamHeemskerk11312661
3VrijbuitersHeemskerk10010742
4ZoutHeemskerk8011834
5Road RunnerHeemskerk61111033
6Trauma-TeamHeemskerk6013232
7Antizout "Blont"Heemskerk7100029
8Tak en TheeCastricum31101126
9Brikkie & BrakkieHeemskerk5011923
10SnowwhiteHeemskerk3101016
11BoyzHeemskerk2000016
12Team MavoHeemskerk3000314
13De StokvisjesHeemskerk3000010
14TrumpsHeemskerk101007
15TeringtubbiesUitgeest100007
16Team PinoHeemskerk100106
17De Toppers
Heemskerk100005
18Weet ik veelHeemskerk200005
19OdolsHeemskerk100055
20Tequila SunriseHeemskerk100004
21CarillonHeemskerk100044
22Kamstra-ClashHeemskerk100002

Café Sport – Beverwijk (4-6 spelers per team)

RankingTeamStadWed Gold Zilver Brons+/-Punten
1Annie's teamBeverwijk3201417
2Sla AlarmBeverwijk210079
3FC HaroldBeverwijk101007
4BedwetersBeverwijk200027
5Kiwhy'sBeverwijk100106
6PuscaricBeverwijk101066
7TZNBeverwijk100004
8HuffelpufBeverwijk100044
9QuistedBeverwijk100003
10Geen ideeBeverwijk100033
11SjonniesBeverwijk100001
12PnJBeverwijk100011

Jinx – Alkmaar (2-6 spelers per team)

RankingTeamStadWed Gold Zilver Brons+/-Punten
1De VraagtekensAlkmaar, NL1100-9
2Abusus non tollit usumAlkmaar, NL1010-8
3Haute QuizineAlkmaar, NL1001-7
4Terrible FourAlkmaar, NL1000-6
5F.C GalbakAlkmaar, NL1000-5
6Nothing To LoesAlkmaar, NL1000-4
7The Acid Rose CavaliersAlkmaar, NL1000-3
8Bone Crushing BallerinasAlkmaar, NL1000-2
9Destructive DivasAlkmaar, NL1000-1
10

Mojo’s Eatertainment – Alkmaar (2-4 spelers per team)

RankingTeamStadWed Goud Zilver Brons+/-Punten
1 Wij maken geen grappenAlkmaar, NL1100-16
2Royal Ingredients GroupAlkmaar, NL1010-15
3De DrankorgelsAlkmaar, NL1001-14
4The SopranosAlkmaar, NL1000-13
5 De PraatjesmakersAlkmaar, NL1000-12
6Abby'sAlkmaar, NL1000-11
7BijkletsieAlkmaar, NL1000-10
8 Multiple scoregasm Alkmaar, NL1000-9
9 SlurpAlkmaar, NL1000-8
10Mojito's Alkmaar, NL1000-7
11T.O.F.Alkmaar, NL1000-6
12The GoldfellasAlkmaar, NL1000-5
13OudejansiesAlkmaar, NL1000-4
14Kaaskoppen met IQAlkmaar, NL1000-3
15 EBATAlkmaar, NL1000-2
16 GossipgirlsAlkmaar, NL1000-1
 

Uw locatie aanmelden voor een eigen quiz competitie?

Wij ondersteunen u graag bij het opzetten van eigen quiz competities. De winnaars van uw competities zullen regionaal strijden tegen andere winnaars. Een soort champions league waarbij teams uit en thuis spelen. Ultieme strijd en plezier! Wellicht wordt uw Café regionaal kampioen en eigendom van de Quiz4fun kampioensbeker en prijzen.


Team Aanmelden

E-mail:*
Team Naam:*
Competitie:*
Aantal teamleden:*
Opmerkingen: